Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Останнім часом відвідуваність в мультимедійному центрі "Грайлик" помітно зросла і це є ще одним свідченням того, що цікаві й пізнавальні заходи, які тут відбуваються, справді подобаються відвідувачам. Кожного разу колектив мультицентру намагається вигадувати щось нове і оригінальне.

 

Початок осені у "Грайлику" - дуже плідний і насичений період. 1-го вересня його відвідали 10-класники ЗОШ№17. Улюблений заклад став місцем проведення першого уроку "Щоб в серці жила Батьківщина",присвяченого 25-ій річниці Незалежності України. Учні й бібліотекарі поринули в мандрівку історією рідної країни, згадуючи як щасливі, так і буремні її сторінки. Присутні також переглянули серію патріотичних роликів молодих українських режисерів.

 

Звичайно, відвідувачі згадали, що сотні видатних українців були і залишаються творцями світової історії. Серед відомих прізвищ, прозвучало й ім`я земляка-дружківця О.І.Тихого. Не забули й продовжувачів справи Тихого - організаторів безкоштовних курсів з вивчення рідної мови.  

 

Всі охочі переглянули відео про роботу волонтерів на сході України. Учасники дійшли спільного висновку, що любов до Батьківщини об`єднує людей, робить їх сильнішими. Наприкінці заходу діти "оживили" велике двоколірне серце. Побажання,записані на маленьких сердечках, злилися у спільну мрію - щастя і миру на рідній землі. Як відомо, щирі побажання неодмінно збуваються.

 
5 вересня в "Грайлику" відбулись батьківські збори. Причина тому дуже важлива - від 12 жовтня розпочинає свою роботу гурток для наймолодших "Розвивай-ка", де малечу навчать рухливих ігор, розвиваючих вправ, ліплення, виготовлення аплікацій тощо. Долучитися до нього дуже просто: в МЦ "Грайлик" треба заповнити анкету і стати членом цієї дружньої родини.