Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

У "Грайлику" відбулася ще одна лікава літературна зустріч.  Цього разу до малят завітала незвичайна гостя: пухнаста красуня киця Волошка. А прийшла вона із книги українського дитячого письменника Дмитра Чередниченка "Чого Волошка запишалася", щоб познайомитися та погратися з діточками.

З відеоролика самого автора малята дізналися, що киця Волошка – це насправді, домашня улюблениця автора книги, і майже все, що відбувається у книзі – невигадані історії. З однією з таких історій, а саме «Волошка та хмаринка» малята познайомились під час зустрічі.

Потіи дітки гралися разом із Волошкою: розмовляли кошачою мовою, гралися з клубочками, дивилися мультфільм про кота Леопольда. А на згадку про зустріч з Волошкою зробили закладки у формі кумедної кицьки.