Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

День добра та поваги

2 жовтня "Грайлик" зібрав у своїй залі людей старшого покоління, щоб разом відзначити День добра та поваги. На гостей чекало чимало приємних сюрпризів. Зустріч розпочалася танцювальним виступом - номер з ритмічної гімнастики подарував гостям колектив із символічною назвою "Здоров'я" (під керівництвом Ткачової В.С).

Продовжила вечір творча родина Єрмоленків. Особливо підкорив жіночі серця Володимир Іванович, який виконав декілька задушевних романсів.

Не залишив нікого байдужим і "Фотопроект довжиною в 40 років", який наглядно продемонстрував плинність часу.