Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю

Перший день канікул "Грайлик" провів разом із завзятими п'ятикласниками ЗШ№17(Марчненко А.В.) та ЗШ№12(Чумак В. В.) Діти стали учасниками пізнавальної гри "Козацьке лото". Протягом змагання сучасні козаки мірялись силами, розумом та кмітливістю, шукали в собі кращі риси славних пращурів.

За кількістю маленьких перемог кращу підготовку показала команда "Довгий вус"(ЗШ№17),вона посіла І місце, команда"Козацька доля"(ЗШ№12) опинилась на ІІ місці. Завершилась гра спільним виконанням патріотичної пісні "Козацька доля" рок-гурту "Тінь сонця".

Діти утворили символічне сонце,яке зігріло всіх присутніх, допомогло відчути в собі любов до нашого героїчного минулого,багаторічних традицій та рідної української мови. Попереду ще два тижні осінніх канікул, на вас чекає багато цікавого! Відкривайте в собі нове разом із "Грайликом"!