Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Курси української мови в "Грайлику"

Вивчення мов – це цікавий та пізнавальний процес. Він тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички та розширює кругозір. Наше інформаційнонасичене сьогодення вимагає від українців якісно нових знань англійської. Ця універсальна мова є містком, завдяки якому зустрічаються люди з різних країн, щоб порозумітися.


Нещодавно "Мовний місточок ЮА", що поєднував вивчення англійської та української мов розпочав роботу в двох напрямках. Курси української мови в "Грайлику" відкриті щочетверга о 14:30, а курси англійської мови розпочали свою роботу сьогодні.


На школярів чекав урок-повторення. Абетка, цифри, кольори, тварини та багато іншого згадали діти під час заняття. Інтерактивна кінцівка уроку допомогла закріпити знання, та надихнула на подальше вивчення англійської мови. Тож, нагадуємо, що курси з вивчення англійської для молодших школярів проходитимуть щовівторка о 15:00.