Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Мир і війна очима дітей Донбасу

В освітньо-культурному центрі "Грайлик" (м. Дружківка, Донецької обл.) відбулася презентація виставки "Війна очима дітей Донбасу" за сприяння Благодійного фонду "Донбас: Відновлення!" та Національного музею Тараса Шевченка.

Під час відкриття діти й дорослі мали змогу переглянути відео, зняті в сусідніх зруйнованих містечках, поговорити про долю сімей переселенців і будні українських військових. 

Малюки зачитали присутнім колективний лист до українського солдата, де з дитячою щирістю, висловлювали надію на краще майбутня і віру в якнайшвидшу перемогу, адже діти вважають солдатів своїми героями, здатними врятувати світ від війни.

Разом із юною героїнею мультфільму "Український тАТО" діти шукали відповідь на запитання "Що ж буде далі?". І знайшли її в художніх роботах дітей-учасників виставки.

Логічним продовженням стала акція "А далі буде – МИР!", під час якої всі багаючі могли виготовити паперових журавликів - символів надії і миру.