Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Мовний місточок у світ для дружківських школярів

Кажуть, чим більше мов знаєш, тим більше місточків поєднує тебе зі світом. 8 вересня на осінньому мовному місточку опинилась ціла купа допитливих школярів. Діти засмагли та відпочили і з новими силами взялись за вивчення української та англійської мови.

Тематику для першого заняття осені обрали відповідну - шкільну. Разом із героями улюбленого мультфільму "Маша та Ведмідь" малеча пригадала назви предметів, без яких важко уявити роботу вчителя і його учнів. Навчальне відео допомогло запам’ятати вимову і написання слів англійською мовою. А під час складання шкільного рюкзачка - легко запам’яталися назви предметів українською мовою.

Так само як і непосидюча мультгероїня Маша, діти щвидко і весело виконали вправи з читання (промовляли англійську та українську абетку), математики ( рахували двома мовами), завдання для загального розвитку (перекладали і складали слова з окремих літер).

Усіх, хто хоче ще не приєднався до занять, але має таке бадання приєднатися, викладачі запрошують до "Грайлика" наступного четверга о 15.00. 

We are waiting for you next Thursday!!! Let’s have some fun!!!