Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Події в листопаді та грудні

До Міжнародного дня рідної мови

 

 Фото надане МЦ "Грайлик"

 

Учасниками свята до Міжнародного дня рідної мови стали учні 4-А та 4-Б класів НВК №3. Діти відгадували загадки, промовляли скоромовки і складали вірші. Найбільше вражень в малечі лишила казка Зиновія Кота «Українська мова». Чималий інтерес викликало й творче завдання «Мова-народ», під час якого діти малювали обличчя людей "з народу".

 

Літературна зустріч

 Фото надане МЦ "Грайлик"
 

11 листопада дружківці стали учасниками зустрічі із українськими письменниками: Олександром Гавришем (м. Ужгород), Ярославом Петришиним (м.Львів) та Іваном Гентошем (м.Львів). Гості взяли участь у заключному етапі східно-українського літературно-мистецького проекту «Кальміюс». Письменники мали десятки цікавих зустрічей із молодими і дорослими шанувальниками української книги, низку яскравих заходів, серед яких нагородження переможців фестивалю. Східний регіон здивув організаторів своєю активністю (2.000 тис. україномовних творів).

 

Показ фільму "Спадок нації"

 Фото надане МЦ "Грайлик"

 

В рамках співпраці ГО «Всесвітній день вишиванки» та ініціативи «Безкоштовні курси української мови» в бібліотеці ім. Л.Українки та в МЦ «Грайлик» відбувся показ першого в Україні повнометражного фільму про вишиванку «Спадок нації». Фільм розповідає про етнографічні особливості національної української сорочки та пов'язані з нею традиції, а також про людські історії. Перед переглядом фільму глядачі (учні гімназії «Інтелект» та ЗОШ №7, бібліотекарі шкіл, вчителі та активні громадяни міста) мали змогу поспілкуватися за допомогою веб-конференції з автором ідеї та сценаристом фільму Лесею Воронюк.

 

Книжкові презентації

 Фото надане МЦ "Грайлик"

 

Українські письменники, журналісти Євгеній Положій та Вероніка Миронова у нас в гостях з презентацією своїх творів «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» та «Люди Донбасу. Життя спочатку».

 

«Іловайськ» – книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських вояків і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони. Це книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила кращим, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми.

 Фото надане МЦ "Грайлик"


«Люди Донбасу. Життя спочатку» – це 31 розповідь про людей позитивних, сильних, які зуміли не тільки домогтися самореалізації в непростих обставинах, але і прагнуть допомагати іншим.