Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Сергій Жадан у Дружківці

23 січня шанувальники сучасного літературного мистецтва отримали справжній подарунок - творчий вечір із самобутнім українським письменником Сергієм Жаданом, який вперше відвідав Дружківку. Автор  довірив читачеві ще неопубліковані поезії та вірші зі збірки «Тамплієри». Поезії прекрасно сприймались аудиторією та спонукали замислитися над тим, що зміни в країні слід починати зі змін в собі. 
 
 
Другою частиною зустрічі став інтерактив, під час якого Сергій розкрився не лише як письменник, а й як волонтер, організатор та учасник різноманітних фестивалів, видавничих проектів. Не оминули й музичної теми - участі у творчому проекті «Жадан і Собаки». В кінці зустрічі автор пообіцяв організувати перегляд короткометражних фільмів «Депеш Мод» та «Любові стане на всіх» і привезти до Дружківки режисера цих фільмів Михайла Лук’яненко.