Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Шоколадне свято

15 липня о 16:00 в мультицентрі "Грайлик" відбулася традиційна "Кольорова п'ятниця".

Цього разу темою був - шоколад. Організатори підготували цікаву та насичену програму розваг для шанувальників солодощів.

Понад 70 хлопчиків та дівчаток завітали до мультимедійного центру, аби позмагатись та відшукати таємничий скарб, який залишив індіанець племені майя. Маленьким шукачам довелося добряче постаратися, аби знайти всі підказки та нарешті дістатись скарбу. Радощам не було меж, коли виявилось, що скарб ще й їстівний - повна скринька шоколадних монет.