Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Свято Шоколаду

14 липня в Мультицентрі «Грайлик» у рамках «Кольорової п’ятниці» відбулася «Блискуча шоколадна феєрія» – Свято Шоколаду. Його їдять, п’ють, дарують, ним насолоджуються, захоплюються, з ним ідуть у гості. А ще він піднімає настрій.

Саме так і відбувалося на святі від самого початку, коли юні гості у веселому таночку знайомилися, за участю Ліги майбутніх поліцейських, з героями свята – Шоколадками. Останні посвятили дітлахів в шоколатьє, розмальовуючи їхні щічки шоколадом. Про історію розвитку шоколаду діти дізналися з презентації «Історія шоколаду».

Щоб зібрати докупи всі складові шоколаду дітлахи брали участь у конкурсах, майстер-класі, «Солодкій вікторині», переглянули мультфільм. Наприкінці свята кожен отримав солодкий сюрприз, а головне – позитивний настрій та заряд бадьорості. Не дивлячись на зливу, на свято завітало 50 діточок та стільки ж дорослих.