Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

"Усе солодший сад" для дружківської малечі

В мультицентрі "Грайлик" багато уваги приділяють сучасній українській дитячій літературі і намагаються познайомити малечу із цікавили новинками.

Виявилось читання – дуже покращує настрій. Особливо твори таких добрих і веселих письменників як Іван Андрусяк. Вже на перших хвилинах презентації книги "Усе солодший сад" усмішки не зникали із облич дітей..

Поетичні ягідно-фруктові десерти дуже смакували глядачам, а кумедні апетитні назви запрошували до прочитання:"Ходить доня по городу, як …оса по бутерброду!", "Вишивала пташка вишні де червоне – там і вище", "Сливою рветься серце з грудей".

Читання поезій чергувалось із рольовими іграми ("Грушевий вальс", "Літній компот"). Старанність юних любителів поезії винагородили цілим кошиком свіжих і соковитих фруктів. А під час перегляду улюблених мультиків всі разом смакували одним із героїв книги І. Андрусяка - компотом.