Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

"Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших

Всім відомо, що знання мов розкриває перед нами багато дверей, та стирає всі кордони. Вчити англійську мову - давно у тренді. Хтось робить це заради роботи, хтось, щоб вільно розмовляти на відпочинку, хтось, щоб дивитися улюблені фільми в оригіналі. А в мультимедійному центрі "Грайоик" це роблять, щоб відкрити нові перспективи і навчити наймолодших мешканців Дружківки.

З 5 жовтня розпочав свою роботу клуб з вивчення англійської мови для малят 4-6 років. Знайомство із дітьми пройшло в цікавій та невимушеній атмосфері. На занятті пригадали назви країн світу, та вирішили вирушити у дивовижну подорож Англією поки що невідомою, малюкам,англійською мовою. На своєму шляху маленькі учні дізнались, як привітні англійці вітають одне одного при зустрічі, знайомляться та кажуть Goodbye на прощання.

Також на заняття завітала мишка Mickey, яка добре розуміється в англійській, але не знається на нашій мові, та це не завадило їй познайомитись із кожною дитиною і пограти у різні ігри. Заняття в "Грайлику" триватимуть впродовж року, тому  запрошують всіх охочих долучитись курсів з вивчення англійської. Буде весело та пізнавально!