Про проект

Мультимедійний центр "Грайлик"

Спецпроект

Книжковий тиждень в Грайлику Терновий вінок Чорнобиля День Перемоги в Грайлику День матері в Грайлику Свято Шоколаду Події в листопаді та грудні "Зимова казка" у "Грайлику" Сергій Жадан у Дружківці День рідної мови у Грайлику Зустріч з поетом Володимиром Півнем Свято урожаю для малечі Події 2-13 березня в Грайлику Козацьке лото: як Довгий вус переміг Козацьку долю Осінні канікули з "Грайликом" Воркшоп «Создаем книгу» от Алевтины Кахидзе Активний початок осені: "Грайлик" знайомить з відомими земляками і відкриває гурток для наймолодших "Вчити англійську - у тренді" - курси англійської для наймолодших Змагання "Героїв стежина - від батька до сина" Курси української мови в "Грайлику" Мир і війна очима дітей Донбасу Лекція про безпеку громадян у прифронтових зонах Сім’я: інструкція із застосування Представление "Козленок, умевший считать до 10!" Свято мильних бульбашок в "Грайлику" Шоколадне свято "Усе солодший сад" для дружківської малечі Чого Волошка запишалася у "Грайлику" Мовний місточок у світ для дружківських школярів День добра та поваги Город дружбы приглашает

Змагання "Героїв стежина - від батька до сина"

Незабаром Україна відзначатиме потрійне свято - Покрову, День українського козацтва та День захисника Вітчизни. Саме з нагоди останнього свята у "Грайлику" відбулися змагання "Героїв стежина - від батька до сина", учасниками яких стали дев'ятикласники гімназії "Інтелект".

Юнаки та дівчата із завзяттям змагалися у спритністі, винахідливості та кмітливості. На зустріч із молоддю також був запрошений Захаров Андрій Васильович - регіональний координатор таборів та походів "Служение Роял Ренджерс Украина", який познайомив підлітків із діяльністю цієї організації.

Зустріч закінчилася крилатою фразоюТараса Шевченка: "У своїй хаті - своя сила, і правда, і воля". Тож усі маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свою хату і боронити свою правду!